Sveiki apsilankę mano siūlų parduotuvėje!

 

Esu Ieva ir labai vertinu tai, kas šilta, švelnu, minkšta ir jauku, ir visa tai turi būti natūralu! Juk gyvename klimato juostoje, kurioje vėsūs, darganoti ir šalti orai lydi mus didžiąją metų dalį, o karštai, linksmai ir neužmirštamai vasarai belieka keli mėnesiai, per kuriuos skubame gyventi.

Jau kelerius metus Jums siūlau aukščiausios kokybės vilnonius mezgimo siūlus ir kitas mezgimo priemones, ir  labai džiaugiuosi, kad vis daugiau Jūsų sugrįžta įvertinę jų kokybę ir teikiamą šilumą Jums ir Jūsų šeimos nariams.

Pati mezgimu domiuosi ir mezgu jau seniai, tačiau rimtą poreikį tai daryti atradau prieš gimstant vaikams. Kai gimsta vaikai, pradedi vertinti, tai, kas natūralu, ekologiška, šilta, minkšta, švelnu. Pradedi auginti daržoves kaime, nors iki tol negalėjai net pagalvoti apie tai, pradedi megzti, nes kažkodėl parduotuvių lentynose pradedi pastebėti per daug sintetikos ir nerasti to, ko nori, tai kas labai šilta, labai jauku ir pagaminta su meile. Pati esu šilumos mėgėja ir visuomet vadovaujuosi posakiu, kad „šiluma kaulų nelaužo“, tad ir vilnonių mezginių pas mane daug. Ne tik save, vaikus ar vyrą apmuturiuoju vilna, bet ir kitus, kas paprašo.

Teko ieškoti ir išbandyti tikrai nemažai siūlų, kol atradau tuos, kurie nenuvilia kai numezgi, kai išplauni, ilgai nešioji drabužį ir vėl plauni ir nešioji. Vukas.lt siūlų parduotuvėje rasite tik kokybiškus ir natūralius  mezgimo siūlus šių gamintojų - DROPS (Norvegija), ROWAN (Anglija), Aade Long (Estija), kurie puikiai tinka ne tik megzti, bet ir nerti, o kai kurie net velti. Taip pat vokiečių gamintojo ADDI Germany mezgimo priemones - virbalus, pasižyminčius savo vokiška kokybe, patvarumu ir patogumu. Be mezgimo priemonių, taip pat siūlau savo patarimus ir pagalbą apsisprendžiant, tad jei kyla klausimų dėl siūlų ar dėl mezgimo, visuomet kreipkitės! :) 

su geriausiais linkėjimais,

Ieva/ vukas.lt

p.s. bendraukime Facebook'e, čia visuomet daug smagios ir naudingos informacijos apie siūlus, mezgimą, vukas.lt parduotuvę. 

 

Vukas.lt - savininkė IevaIeva Maniušienė

Individualios veiklos pažyma Nr.255110
Girulių 14-40
Vilnius 12112, Lietuva
Tel.: 8-682-71752

Krepšelis  

Prekių neįkelta

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Facebook