Nemokamas atsiėmimas Vilniuje

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės Vukas.lt prekių atsiėmimo punkto. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes prekių atsiėmimo punkte galima atsiskaityti grynaisiais pinigais. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje:
Girulių 14, Vilnius
Darbo laikas: I-V 18.00- 20.00 val.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). PRIEŠ ATVYKSTANT PASKAMBINKITE!!!

Atsiimk prekes iš Lietuvos Pašto skyriaus

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Lietuvos pašto skyriaus. Prekės siunčiamos registruota pašto siunta. Prekės išsiunčiamos apmokėjus sąskaitą. Prekes išsiunčiame per 3 darbo dienas, bet visuomet stengiamės kuo greičiau.. Prekių persiuntimo paslauga 1,6 Eur visoje Lietuvoje. Jei perkate prekių už 35 Eur ir daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS.

Siekiant užtikrinti, kad visos prekių siuntos pasiektų adresatus, prekės siunčiamos tik registruotu prioritetiniu paštu ir pristatomos per 2-4 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos. Dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių (pvz. šventiniu laikotarpiu) šis terminas gali būti pratęstas iki 7 darbo dienų.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Taip pat siunčiame į visas Europos Sąjungos valstybes. Siuntimo kaina iki 2 kg - 10 eur.  Dėl siuntimo į ne ES šalis ir įkainių, susisiekite su mumis el.paštu: info@vukas.lt

Vasaros sezono metu (nuo birželio 1d. iki rugpjūčio 31d.) prekės išsiunčiamos per 3- 5 darbo dienas . Vasaros metu prekės tik siunčiamos, jų negalima atsiimti atsiėmimo punkte. 

 

Krepšelis  

Prekių neįkelta

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Facebook